Lekcje futbolu

Lekcje futbolu - Paweł Mościcki | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paweł Mościcki
WYMIAR
5,69 MB
NAZWA PLIKU
Lekcje futbolu.pdf
ISBN
4568140951978

OPIS

Paweł Mościcki mistrzowsko, z morderczą inteligencją i elegancką subtelnością, pokazuje w swych lekcjach, że futbol opowiada o wszystkim: o regułach życia społecznego, o polityce, o sztuce i estetyce, o miłości, o filozofii, o seksie i wielu innych ważnych sprawach. I o humorze, bo książka jest rozkosznie dowcipna. Czytałem ją z wypiekami na twarzy, jak w dzieciństwie czytałem „Do przerwy 0:1” Bahdaja. Tak, „Lekcje futbolu” są niczym powieść Bahdaja, tyle że po ukończeniu studiów wyższych (Marek Bieńczyk).

Sprawdź! lekcje-futbolu ... lekcje-futbolu I o humorze, bo książka jest rozkosznie dowcipna.

I o humorze, bo książka jest rozkosznie dowcipna. Czytałem ją z wypiekami na twarzy, jak w dzieciństwie ... Lekcja futbolu dla Mourinho, show Gundogana To była deklasacja - piłkarze Manchesteru City nie dali szans Tottenhamowi w hicie 24.

POWIĄZANE KSIĄŻKI