Siostra

Siostra - Louise Jensen | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Louise Jensen
WYMIAR
7,98 MB
NAZWA PLIKU
Siostra.pdf
ISBN
9854354654550

OPIS

Wydawało jej się, że nie ma nic gorszego niż samotność.Grace, zrobiłam coś strasznego. Mam nadzieję, że mi wybaczysz.Grace nie potrafi się pogodzić ze śmiercią swojej najbliższej przyjaciółki Charlie. Nie może spać ani skupić się w pracy, a jej związek z Danem powoli się rozpada. Dręczą ją ostatnie słowa przyjaciółki.Szukając wskazówki, znajduje stare pudełko należące do Charlie. Gdy je otwiera, staje się jasne, jak wielu rzeczy o niej nie wiedziała…W jej życiu pojawia się Anna, która twierdzi, że jest siostrą Charlie. Grace czuje się tak, jakby odnalazła nową rodzinę. Wkrótce dziewczyna zadomawia się u Grace i jej chłopaka Dana.Coś jednak zaczyna być nie w porządku. Z domu znikają przedmioty, Dan zachowuje się dziwnie, a Grace jest przekonana, że ktoś ją śledzi.Czy to tylko złudzenia? Czy w miarę jak Grace zbliża się do odkrycia prawdy o Charlie i Annie, zaczyna grozić jej coraz większe niebezpieczeństwo?Nie mogła nic zrobić, żeby uratować Charlie… Ale czy na pewno?

Siostra jest krewną drugiego stopnia w linii bocznej płci żeńskiej i należy do rodzeństwa . japoński: (1.1) 姉妹 (しまい, shimai) / お姉さん (おねえさん, onēsan) (starsza siostra) / 妹 (いもうと, imōto) (młodsza siostra) jidysz: (1.1) שוועסטער ż (szwester) kaszubski: (1.1) sostra ż „Siostra" to bardzo dobry i obiecujący debiut. I choć nie trzyma w wielkim napięciu jak pełnowartościowy thriller, to z pewnością warto poświęcić jej uwagę.

syn siostry - siostrzeniec. syn brata - bratanek.

POWIĄZANE KSIĄŻKI