Nagrania terenowe

Nagrania terenowe - Filip Szałasek | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Filip Szałasek
WYMIAR
3,24 MB
NAZWA PLIKU
Nagrania terenowe.pdf
ISBN
3580507601553

OPIS

Postprawdę ogłoszono słowem roku. Wierzyć chce się tylko „AszDziennikowi”. Gdy załamaniu ulega wiara w mierzalny, „obiektywny” świat, a opisy rzeczywistości zostają zastąpione relacjami z prób jej wytwarzania, nagrywanie terenowe zyskuje na wadze jako jedna z praktyk, które decydują o kształcie ponowoczesności i zarazem go odzwierciedlają. Książka Filipa Szałaska ? zbiór esejów i rozmów o field recordings ? ujmuje dźwięk w siatkę interdyscyplinarnych odniesień (od filmów Ghibli i Herzoga przez s

Data wydania: 2018-01-31 ... Czym są nagrania terenowe, zjawisko równie ważne dla nauki, co dla muzyki? Oto krótki wstęp do tematyki field recordingu. Nagrania terenowe - o których porozmawiamy w szerokim kontekście współczesnej kultury - dostarczają wielu odpowiedzi na te pytania. Postęp technologiczny, rosnące zainteresowanie alternatywnymi mediami, zmiany w rozumieniu zadań antropologii - te i wiele innych czynników sprawia, że field recording przebija się do szerszej ... Polskie nagrania terenowe.

Zapustne maski muzyki. Shrovetide masks of the music. Nagrania Terenowe Snów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI