Lekki chłód

Lekki chłód - Hanna Janczak | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Hanna Janczak
WYMIAR
4,22 MB
NAZWA PLIKU
Lekki chłód.pdf
ISBN
7847767814884

OPIS

Agnieszka Wolny-Hamkało o zbiorze: Napięcia w wierszach Hanny Janczak pochodzą z kontrastów między wymiarem egzystencjalnym tej poezji a jej językiem. Potoczne, intymne doświadczenie związane z byciem matką, córką, kochanką wyrażane jest poprzez język, który precyzyjnie je opisuje: identyfikuje i przyszpila elementy codzienności. Balansowanie pomiędzy językiem potocznym i wysublimowaną, zaskakującą metaforą, czasem przywołaną na zasadzie wolnych skojarzeń ? idealnie wyraża idiom współczesnej pol

To smutne wydarzenie jest okazją do wspomnień i zwierzeń. Z przyjemnością informujemy, że Wydawnictwo Igloo opublikowało debiutancki tomik poezji Hanny Janczak pod tytułem Lekki chłód.Zbiór dostępny jest w sprzedaży wysyłkowej ([email protected]) w cenie 15 zł (wysyłka na terenie Polski 5,50 zł). Lekki chłód - Hanna Janczak - opis książki: Agnieszka Wolny-Hamkało o zbiorze: Napięcia w wierszach Hanny Janczak pochodzą z kontrastów między wymiarem egzystencjalnym tej poezji a jej językiem. Potoczne, intymne doświadczenie związane z byciem matką, córką, kochanką wyrażane jest poprzez język, który precyzyjnie je opisuje ... Kup teraz.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Agnieszka Wolny-Hamkało o zbiorze: Napięcia w wierszach Hanny Janczak pochodzą z kontrastów między wymiarem egzystencjalnym tej poezji a jej językiem. Potoczne, intymne doświadczenie związane z byciem matką, córką, kochanką wyrażane jest poprzez język, który precyzyjnie je opisuje: identyfikuje i przyszpila elementy codzienności.

POWIĄZANE KSIĄŻKI