Et in Arcadia Ego. Wiersze i piosenki o kochaniu i umieraniu

Et in Arcadia Ego. Wiersze i piosenki o kochaniu i umieraniu - Jerzy Masłowski | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jerzy Masłowski
WYMIAR
9,8 MB
NAZWA PLIKU
Et in Arcadia Ego. Wiersze i piosenki o kochaniu i umieraniu.pdf
ISBN
2073800246947

OPIS

Et in Arcadia Ego to trzeci tomik poetycki Jerzego Andrzeja Masłowskiego. Znajdują się tu wiersze i piosenki znane z wcześniejszych publikacji, jak też utwory nigdy dotąd niewydawane. Do książki dołączono dwie płyty CD, na których ballady i piosenki poety wykonują znakomici artyści scen polskich.Et in Arcadia Ego ? sentencja ta widnieje na słynnym obrazie pędzla Guercina. Malarz umieścił ją na nagrobnej płycie. Obok napisu spoczywa czaszka, na którą w milczącej zadumie patrzą pasterze. Et in A

Do książki dołączono dwie płyty CD, na których ballady i piosenki wykonują znakomici artyści scen polskich, m.in. Marian Opania, Lidia Stanisławska, Danuta Błażejczyk czy Krystyna Prońko.Et in... Et in Arcadia Ego Wiersze i piosenki o kochaniu i umieraniu - Jerzy Masłowski.

Marian Opania, Lidia Stanisławska, Danuta Błażejczyk czy Krystyna Prońko.Et in... Et in Arcadia Ego Wiersze i piosenki o kochaniu i umieraniu - Jerzy Masłowski. Książki & Multimedia > Książki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI