Tajemnica ukrytych infekcji

Tajemnica ukrytych infekcji - Olga Jelisejewa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Olga Jelisejewa
WYMIAR
3,5 MB
NAZWA PLIKU
Tajemnica ukrytych infekcji.pdf
ISBN
9844603898582

OPIS

W naszym kraju od dawna kładzie się nacisk na zapobieganie i wczesne wykrywanie raka piersi oraz szyjki macicy u kobiet. Panie dosyć łatwo przekonać, że powinny interesować się swoim zdrowiem. Tymczasem nie wiadomo dlaczego Panowie uważają, że choroby męskiego układu moczowo-płciowego są czymś wstydliwym, co najlepiej przemilczeć. Co gorsza, unikają jak ognia okresowych badań prostaty, bo przecież wykonywane są one w tak „niemęski" sposób... Wolą nie znać stanu swego zdrowia, niż poddać się pros

Autor: Olga Jelisejewa, wydawnictwo: Hartigrama. Kup teraz na Allegro.pl za 22,68 zł - Tajemnica ukrytych infekcji lga Jelisejewa z miasta Łódź. Stan: nowy.

Panie dosyć łatwo przekonać, że powinny interesować się swoim zdrowiem. Tajemnica ukrytych infekcji Nowe techniki diagnozowania zapalenia gruczołu krokowego W naszym kraju od dawna kładzie się nacisk na zapobieganie i wczesne wykrywanie raka piersi oraz szyjki macicy u kobiet. Panie dosyć łatwo przekonać, że powinny interesować się swoim zdrowiem. Książka Olgi Jelisejewej przerywa kłopotliwe milczenie na temat problemów mężczyzn ze zdrowiem i bez ogródek, przystępnym językiem udowadnia, dlaczego i jak Panowie powinni o siebie zadbać.

POWIĄZANE KSIĄŻKI