Siła kształtująca

Siła kształtująca - Tomasz Majewski | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tomasz Majewski
WYMIAR
4,4 MB
NAZWA PLIKU
Siła kształtująca.pdf
ISBN
5775003586449

OPIS

Siła kształtująca – łac. nisus formativus, popęd życiowy, wzrost organiczny, formowanie, plastyczność. Pierwotnie termin alchemiczny na określenie samorzutnej organizacji materii, który w nowej filozoficznej odsłonie (Bildungstrieb) powrócił w pismach Immanuela Kanta, Friedricha Schellinga i Johanna Wolfganga Goethego.

Siła kształtująca - łac. nisus formativus, popęd życiowy, wzrost organiczny, formowanie, plastyczność.

Pierwotnie termin alchemiczny na określenie samorzutnej organizacji materii, który w nowej filozoficznej odsłonie (Bildungstrieb) powrócił w pismach Immanuela Kanta, Friedricha Schellinga i Johanna Wolfganga Goethego. Siła - każdy ją chce mieć ale nie każdy wie jak ją kształtować. Czy wystarczy tylko bezmyślnie podnosić ciężary a siła będzie rosła??? Raczej nie - budowanie siły to proces złożony, który powinien być dokładnie zaplanowany i wykonywany zgodnie z pewnymi zasadami. Informacje o SIŁA KSZTAŁTUJĄCA TOMASZ MAJEWSKI - 9754775447 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI