Chronologia Borealna

Chronologia Borealna - Donat Kirsch | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Donat Kirsch
WYMIAR
9,55 MB
NAZWA PLIKU
Chronologia Borealna.pdf
ISBN
4448997354938

OPIS

Opowiedziane tu historie rozgrywają się na progu pomiędzy młodością i dorosłością, tajemnicą i oczywistością, światłem i cieniem. Powstały w czasach, gdy nieco młodszy świat zwracał większą uwagę na egzystencjalny i artystyczny wysiłek swoich mieszkańców. Zadziwiający wdzięk prozy Donata Kirscha nie umknął z pola widzenia (po kultowych Liściach croatoan, pisarz opublikował drugą powieść Pasaż), lecz zaledwie skrył się w archiwum zagubionych wrażliwości. Coraz donioślej zdają się pobrzmiewać słow

Cena 21,53 zł. Książka w kategorii Literatura piękna.

Powstały w czasach, gdy nieco młodszy świat zwracał większą uwagę... tCHu Książki - Fantastyka - Fantasy - przeczytaj opinie, kupuj online w dobrej cenie na Inbook.pl Opowiedziane tu historie rozgrywają się na progu pomiędzy młodością i dorosłością, tajemnicą i oczywistością, światłem i cieniem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI