2018 antologia

2018 antologia - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
6,69 MB
NAZWA PLIKU
2018 antologia.pdf
ISBN
2336707667178

OPIS

Do 2 maja 2018 roku zostało niewiele czasu. Za mało, by się spodziewać, że świat będzie wyglądał wtedy zupełnie inaczej niż dzisiaj. Raczej nie będziemy latali na weekend na Księżyc. Mars nie zostanie zasiedlony, nie będzie takiej potrzeby, lodowce nie rozmarzną i woda nie zaleje rozległych połaci Ziemi, choć pewnie naukowcy odnotują dalsze niepokojące zmiany w klimacie naszej planety. Niestety, lody, w które złożono ciało niepoprawnego optymisty Walta Disneya, także się nie roztopią, śmiertelne choroby nadal będą śmiertelne. Te same rzeki, na przykład Brda, będą przepływały przez prawie takie same miasta, na przykład Bydgoszcz.(ze Wstępu Dariusza Sośnickiego)

️ Sprawdź! 2018 Antologia Wydawnictwo Igloo 2018 Antologia. Oprawa miękka: ...

Raczej nie będziemy latali na weekend na Księżyc. 2018 Antologia . ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Sprawdź niskie ceny i kup 2018 Antologia w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Antologia Poetów Polskich 2018 - Krystian Marcin Stefanowski, Marek Szczerbiński, Kazimiera Szczykutowicz, Zofia Szydzik Krystian Marcin Stefanowski.

POWIĄZANE KSIĄŻKI