w g - moll

w g - moll - Maria Piasecka | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maria Piasecka
WYMIAR
9,26 MB
NAZWA PLIKU
w g - moll.pdf
ISBN
3569357616296

OPIS

Tomik poetycki ,,w g-moll" nawiązuje do poezji konkretnej i do tzw. książki artystycznej. Tradycyjny zbiór wierszy to tylko jedna z jego trzech części. Dedykowany jest muzyce, także dźwiękowi. Stąd odniesienia do kompozytorów, instrumentów, utworów i brzmień. Narracja w książce jest drogą od „chaosu” do „ładu” — od zbioru słów zawartych w wierszach z wyróżnionymi graficznie terminami muzycznymi, poprzez zbiór wersów uporządkowany alfabetycznie, do „klasycznego” układu wierszy. .

Narracja w książce jest drogą od „chaosu" do „ładu" — od zbioru słów zawartych w wierszach z wyróżnionymi ... Tomik poetycki ,,w g-moll" nawiązuje do poezji konkretnej i do tzw. książki artystycznej.

Stąd odniesienia do kompozytorów, instrumentów, utworów i brzmień. Narracja w książce jest drogą od „chaosu" do „ładu" — od zbioru słów zawartych w wierszach z wyróżnionymi ... Tomik poetycki ,,w g-moll" nawiązuje do poezji konkretnej i do tzw.

POWIĄZANE KSIĄŻKI