Cedry z Walpole Park / The Cedras of Walpole Park

Cedry z Walpole Park / The Cedras of Walpole Park - Maria Jastrzębska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maria Jastrzębska
WYMIAR
3,18 MB
NAZWA PLIKU
Cedry z Walpole Park / The Cedras of Walpole Park.pdf
ISBN
2377118213971

OPIS

Maria Jastrzębska - poetka, tłumaczka, redaktorka i animatorka kultury. Urodziła się 28 marca 1953 roku w Warszawie, cztery lata później wyemigrowała na stałe z rodziną do Londynu, w latach 1973 - 76 studiowała psychologię w Sussex. Mieszka w Brighton. W roku 2012 w ramach projektu Między dwoma światami - Poezja i przekład - Between Two Worlds. Poetry and Translation Biblioteka Brytjska przygotowała dla archiwum nagrania kilkunastu jej utworów. Jej wiersze były tłumaczone na języki: polski, francuski, fiński, słoweński.

Urodziła się 28 marca 1953 roku w Warszawie, cztery lata później wyemigrowała na stałe z rodziną do Londynu, w latach 1973... Stowarzyszenie Żywych Poetów Książki - Literatura piękna - Poezja - przeczytaj opinie, kupuj online w dobrej cenie na Inbook.pl Cedry z Walpole Park.

In 2013 its historic features and landscapes were restored to how they had been in Soane's time, following a major HLF-funded project. Today, Walpole Park is run by Ealing Council and is open to all. €7.74 - Maria Jastrzębska - poetka, tłumaczka, redaktorka i animatorka kultury.

POWIĄZANE KSIĄŻKI