Nieprzekupne oko

Nieprzekupne oko - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
10,94 MB
NAZWA PLIKU
Nieprzekupne oko.pdf
ISBN
5803610822745

OPIS

Zgadzam się na otrzymywanie pocztą elektroniczną na podany adres e-mail Newslettera zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. Tytułowe nieprzekupne oko odnosi się zarówno do widzenia, jak i do widzialności. Z jednej strony do widzenia niepoddającego się ideologicznym presjom i komercyjnym pokusom, z drugiej do zaburzenia podziałów na to, co widzialne i co z pola widzenia relegowane.

Wystawy i dyskusje inicjowane w galerii, analityczny i krytyczny dyskurs rozwijany zarówno na gruncie teorii, jak i praktyki artystycznej ... Wystawa jest próbą przedstawienia historii galerii, która przez 18 lat działalności była niekomercyjną przestrzenią prezentacji sztuki artystów z całego świata. Wystawy i dyskusje inicjowane w galerii... Nieprzekupne oko Galeria Akumulatory 2 1972-1990 | Zachęta Narodowa Galeria Sztuki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI