Kamień filozoficzny

Kamień filozoficzny - Omraam Mikhael Aivanhov | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Omraam Mikhael Aivanhov
WYMIAR
3,97 MB
NAZWA PLIKU
Kamień filozoficzny.pdf
ISBN
9893339028696

OPIS

Ewangelie mogą być interpretowane i rozumiane w świetle nauki o alchemii. Z pozoru opowiadają o życiu jednego człowieka, Jezusa, który urodził się dwa tysiące lat temu w Palestynie, jednak w rzeczywistości, poprzez różne etapy Jego życia, od urodzenia aż po śmierć i zmartwychwstanie, opisują one także procesy alchemiczne. Alchemia, mimo potępienia jej przez duchowieństwo, głęboko przeniknęła mistykę i ezoterykę chrześcijańską. Kiedy przyjrzymy się niektórym rzeźbom w katedrach Notre-Dame w Paryż

Do stworzenia go są potrzebne duże ilości ludzkich dusz, a w anime z 2003 dowiadujemy się, że ... Kamień filozoficzny i inne historie z lat 1955-1956. 5,0 / 5 2 opinie Dodaj do ulubionych.

Bohaterem jest Zenon, lekarz, filozof, naukowiec i alchemik urodzony w Brugii w epoce Renesansu.Jest nieślubnym synem w rodzinie bogatych bankierów Ligre. Kamień filozoficzny. 933 osoby lubią to.

POWIĄZANE KSIĄŻKI