Przyszłość dla młodzieży

Przyszłość dla młodzieży - Omraam Mikhael Aivanhov | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Omraam Mikhael Aivanhov
WYMIAR
3,11 MB
NAZWA PLIKU
Przyszłość dla młodzieży.pdf
ISBN
8677745567049

OPIS

Szacunek i podziw, zwłaszcza ludzi młodych, wzbudzają ci, którzy potrafią wznieść się wyżej, pokonują zwycięsko przeszkody i życiowe próby. Dlatego m.in. tak bardzo podziwiani są sportowcy. Zmierzenie się z wysiłkiem, wytrwałość i śmiałość to wielkie i cenne przymioty, warto więc odwołać się do nich również w codziennym życiu. Umieć powiedzieć sobie: będę cierpliwszy w trudnej sytuacji, pokonam smutek i zmartwienie, bardziej się opanuję. Okazuje się to znacznie ważniejsze niż umiejętność szybsze

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Stowarzyszenie "PRZYSZŁOŚĆ DLA MŁODZIEŻY" - Rusinowo - Fundacje - dane kontaktowe, telefon, e-mail, www - pkt.pl Polskie Książki Telefoniczne. Scenariusze zajęć dla młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej 4 WSTĘP „Jeśli a oznacza szczęście, to a=x+y+z, gdzie x - praca, y - rozrywki, z - umiejętność trzymania języka za zębami". — Albert Einstein Jakie umiejętności powinien wykształcić młody człowiek, aby odnaleźć się na 400 prac z całej Polski oraz 207 półfinalistów - to wyniki I etapu konkursu „e-przyszłość, który zakończył się 4 stycznia 2001 r.

I my chcieliśmy ten obraz młodzieży odczarować. Bo młodzież jest kreatywna, jest dobra i młodzi ludzie też chcą być potrzebni.

POWIĄZANE KSIĄŻKI