Kontrakt

Kontrakt - Marek Kołodziejski | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marek Kołodziejski
WYMIAR
5,61 MB
NAZWA PLIKU
Kontrakt.pdf
ISBN
4543288614422

OPIS

Marek Kołodziejski - publikował w czasopismach (Odra, Cegła, Wakat), wydał dotychczas trzy książki poetyckie: Przekreślony horyzont (1983), Koniec świata (2009), Linijki (2011).Laureat konkursu o Złoty Syfon Scherffera von Scherffensteina w roku 2014 w Brzegu.

Specjaliści są zdania, że jednym z ważnych kryteriów, który decyduje o przejściu z umowy o pracę na kontrakt jest korzyść finansowa i możliwość uczestniczenia w prestiżowych projektach. Kontrakt - polski film fabularny z roku 1980 w reżyserii Krzysztofa Zanussiego.. Treść.

Każdej ze Stron przysługuje prawo do przedterminowego rozwiązania niniejszego Kontraktu na zasadach i w przypadkach określonych w Minimalnych Wymaganiach. Z zasady kontrakt nie gwarantuje prawa do minimalnego wynagrodzenia czy urlopu, co dla wielu pracowników może być sporym utrudnieniem. Nie można bowiem kontraktu wiązać z zasadami, jakie obowiązują na umowie o pracę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI