Irlandia albo frytki z octem

Irlandia albo frytki z octem - Marcin Szulc | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marcin Szulc
WYMIAR
6,78 MB
NAZWA PLIKU
Irlandia albo frytki z octem.pdf
ISBN
6135151479482

OPIS

„Irlandia albo frytki z octem czyli wspomnienia pewnego emigranta” to książka, której tytuł zdradza bardzo wiele. Hojnie okraszone humorem obserwacje życia w Irlandii, cięte komentarze i bezlitosne porównania do Polski dostarczą rozrywki i zmuszą do chwili refleksji nad niełatwym losem ludzi, którzy szukając lepszego życia setkami tysięcy opuścili Polskę po jej wejściu do Unii Europejskiej. Wyjechali, lecz czy znaleźli lepsze życie? Czy kiedyś wrócą? Książka, która rozbawi i wzruszy oraz pomoże tym, którzy wciąż są w Ojczyźnie podjąć decyzję czy wyjeżdżać.

Irlandia, albo frytki z octem, czyli Zielona Wyspa oczami pewnego emigranta Irlandia albo frytki z octem, Dublin. 543 likes · 1 talking about this.

Nieważne, ... KsiążkaIrlandia albo frytki z octemautorstwaMarcin Szulc ️ Zamów online w Księgarni Internetowej PWN Irlandia albo frytki z octem - Marcin Szulc (Książka) - Księgarnia PWN Informacja o cookies „Irlandia albo frytki z octem czyli wspomnienia pewnego emigranta" to książka, której tytuł zdradza bardzo wiele. Hojnie okraszone humorem obserwacje życia w Irlandii, cięte komentarze i bezlitosne porównania do Polski dostarczą rozrywki i zmuszą do chwili refleksji nad niełatwym losem ludzi, którzy szukając lepszego życia setkami tysięcy opuścili Polskę po jej wejściu do ... Hojnie okraszone humorem obserwacje życia w Irlandii, cięte komentarze i bezlitosne porównania do Polski dostarczą rozrywki i zmuszą do chwili refleksji nad niełatwym losem ludzi, którzy, szukając lepszego życia, setkami tysięcy opuścili Polskę po jej wejściu do Unii Europejskiej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI