Chodźcie dopóki macie światłość

Chodźcie dopóki macie światłość - Omraam Mikhael Aivanhov | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Omraam Mikhael Aivanhov
WYMIAR
11,97 MB
NAZWA PLIKU
Chodźcie dopóki macie światłość.pdf
ISBN
7954730424620

OPIS

Egzystencja to długi łańcuch chwil, które należy przeżyć świadomie, jedną po drugiej. Wszystkie wysiłki, które podejmujemy, wpisują się w Księgę Życia. Podążajcie drogą do światła, a ludziom w rozpaczy i ciemności nieście światło i pokój. Co zaś jest na końcu tej drogi? Odkryjecie to, docierając do celu, a wówczas będziecie olśnieni ? przekonuje Omraam Mikhaël Aivanhov.Mistrz Omraam Mikhaël Aivanhov (1900-1986) ? filozof i pedagog francuski pochodzenia bułgarskiego ? kontynuuje dzieło swego bu

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Chodźcie w światłości, dopóki jest światłość - opis ebooka Akcja powieści rozgrywa się w II wieku, za panowania rzymskiego imperatora Trojana, w środowisku pierwszych chrześcijan. Juwenaljusz, bogaty syryjski kupiec przez całe życie był poganinem, jednak prześladowania uczniów Jezusa budzą w nim pewne wątpliwości. „Chodźcie w światłości,??dopóki jest światłość" to powieść Lwa Tołstoja, jednego z najwybitniejszych przedstawicieli realizmu w literaturze europejskiej.

Cena 18,83 zł. Książka w kategorii Psychologia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI