Zabrze. Niemapa

Zabrze. Niemapa - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
3,43 MB
NAZWA PLIKU
Zabrze. Niemapa.pdf
ISBN
3401544130412

OPIS

ZabrzeInspirujące, wielopoziomowe i wyjątkowe ? Zabrze idealne na kreatywne spacery. NIEMAPA pokazuje zarówno miejsca znane jak i te mniej oczywiste jak oglądanie łódek wypływających z Sztolni Królowa Luiza, Hałdę Rudą czy poszukanie wyspy na Bytomce. Przewodnik jest pełen wyzwań i zadań dla najmłodszych ? weź Niemapę i chodź na spacer odkryć Zabrze.NIEMAPA to wyjątkowo zaprojektowana seria ilustrowanych przewodników, pomagająca na nowo odkryć miasto, a piękne ilustracje i kreatywne zadania zachęcają do wyjścia na rodzinny spacer.Sposób wydania w formie poręcznej rozkładanej mapy zachęca do aktywności i wykorzystania jej w terenie. Najwyższa jakość papieru gwarantuje trwałość i zaprasza dzieci do współtworzenia przewodnika poprzez wypełnianie zadań.Powstała w wyniku kooperacji Mamy Projekt i Studia Ładne Halo.Maciek Blaźniak zaprojektował grafiki o ograniczonej palecie kolorów i geometrycznej, przejrzystej formie w których pierwsze skrzypce gra architektura: charakterystyczne budynki, miejsca i aranżacja zieleni miejskiej.

Pierwsze randki, miłości, prace zawodowe, pierwsze własne mieszkanie. To w końcu miasto, w którym wyszłam za mąż, cieszyłam się kolejnymi ciążami i narodzinami dzieci ... Grafika - wymiary 30×40 cm.

NIEMAPA Zabrze KSIĄŻKI POLSKIE KSIĄŻKI ZAGRANICZNE PRACA NOWOŚCI WYPRZEDAŻ KONTAKT NIEMAPA Zabrze. ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > NIEMAPA Zabrze - Maciek Blaźniak - to tytuł dostępny na Inverso.pl.

POWIĄZANE KSIĄŻKI