Praktyczne aspekty rozliczania wynagrodzeńi zasiłków z ubezpieczenia społecznego w 2018 roku

Praktyczne aspekty rozliczania wynagrodzeńi zasiłków z ubezpieczenia społecznego w 2018 roku - Przemysław Jeżek | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Przemysław Jeżek
WYMIAR
6,12 MB
NAZWA PLIKU
Praktyczne aspekty rozliczania wynagrodzeńi zasiłków z ubezpieczenia społecznego w 2018 roku.pdf
ISBN
3013372721669

OPIS

Kompendium wiedzy zawierające przykłady rozliczania wynagrodzeń i świadczeń pracowniczych wraz ze świadczeniami chorobowymi na bazie najnowszych wyjaśnień Państwowej Inspekcji Pracy, Ministerstwa Rodziny Pracy i Polityki Społecznej, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych jak i licznych wyroków sądów. Praktyczne wzory obliczeń, oparte na zapytaniach specjalistów ds. personalnych z przedsiębiorstw z całego kraju. Publikacja zawiera najnowsze zmiany obowiązujące od 01 stycznia 2018 r. dotyczące m.in.:- zniesienia rocznej podstawy wymiaru składek emerytalno-rentowych,- wpłaty składek do ZUS na jeden wyodrębniony rachunek bankowy- zwiększenia ulg podatkowych dla świadczeń pracowniczych w tym finansowych z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych- zmiany w limitach dotyczących stosowania 50% kup,- zapomóg losowych bez limitu,- najnowszych wskaźników dotyczących pracowników oddelegowanych.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Praktyczne aspekty rozliczania wynagrodzeń i zasiłków z ubezpieczenia społecznego w 2018 roku - Jeżek Przemysław - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl. Szybka i bezpieczna dostawa.

Praktyczne wzory obliczeń, oparte na zapytaniach specjalistów ds. personalnych z... Kompendium wiedzy zawierające przykłady rozliczania wynagrodzeń i świadczeń pracowniczych wraz ze świadczeniami chorobowymi na bazie najnowszych wyjaśnień Państwowej Inspekcji Pracy, Ministerstwa Rodziny Pracy i Polityki Społecznej, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych jak i licznych wyroków sądów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI