10 kroków do maksymalnej produktywności

10 kroków do maksymalnej produktywności - Michał Śliwiński | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michał Śliwiński
WYMIAR
3,60 MB
NAZWA PLIKU
10 kroków do maksymalnej produktywności.pdf
ISBN
5092922489115

OPIS

Czy wiesz, że faktyczną pracę wykonujemy zaledwie przez 4 z 8 godzin w ciągu dnia? A pełne skupienie osiągamy zaledwie przez 2-3 godziny dziennie... i nie jest to wcale zły wynik. Masz zatem od 10 do 15 godzin tygodniowo na intensywną pracę. Realizujesz wtedy kluczowe zadania, które popychają Twoje projekty do przodu? Bardzo możliwe, że nie. Pora dowiedzieć się, dlaczego tak jest oraz przede wszystkim jak temu zaradzić?!

Książkę ciężko odróżnić od nowej pozycji. Pakiet książek o produktywności i networkingu. Książka „10 kroków do maksymalnej produktywności" pomaga stworzyć system pracy, dzięki któremu lepiej wykorzystasz swój potencjał i unikniesz podstawowych błędów w zarządzaniu sobą w czasie. Witaj na pierwszej lekcji mojego kursu „10 kroków do maksymalnej produktywności".

Nasze książki są dokładnie sprawdzone i jasno określamy stan każdej z nich. Nowa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI