Pusta ziemia

Pusta ziemia - Jiri Sadlo | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jiri Sadlo
WYMIAR
8,93 MB
NAZWA PLIKU
Pusta ziemia.pdf
ISBN
3389108539272

OPIS

Jiří Sádlo, czeski naukowiec i eseista, przez trzy pory roku prowadzi czytelnika po wyjątkowym świecie, jakiego nie zna nawet największy polski czechofil.Opowieść oddajemy w Twoje ręce w przekładzie Krzysztofa Rejmera. Fizyka i poety, autora licznych publikacji naukowych i popularnonaukowych oraz tłumaczeń. Laureata kilkunastu konkursów literackich w Polsce i Czechach.Książka była tematem felietonu Mariusza Szczygła w Dużym Formacie:http://wyborcza.pl/duzyformat/7,127290,23152162,niewiosna-nieprawda-jakie-fantazje-pojawiaja-sie-wiosna.html"Bardzo polecam. Dziwna, poetycka, niepodlizująca się czytelnikowi". - Mariusz Szczygieł

Należy do gatunków: fantastyka, fantasy, inne. Książka Pusta ziemia liczy 335 stron.

Nasz organizm nie jest przygotowany na dalekie wyprawy kosmiczne i nasz umysł nie chce byśmy to robili, dlatego tak często ... „PUSTA ZIEMIA" to pełen przygód i akcji futurologiczny obraz przyszłości naszej planety, który autor wywiódł z obserwacji i analizy współczesności. W kolejnej książce pt.

POWIĄZANE KSIĄŻKI