Mój ojciec - sierżant Laluś

Mój ojciec - sierżant Laluś - Marek Franczak | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marek Franczak
WYMIAR
12,95 MB
NAZWA PLIKU
Mój ojciec - sierżant Laluś.pdf
ISBN
1713958609789

OPIS

Marek Franczak to syn sierżanta Józefa Franczaka „Lalusia”, urodzonego w 1918 roku równolatka Niepodległej, ostatniego żołnierza II Rzeczypospolitej. Po raz pierwszy udziela tak obszernego i szczerego wywiadu kreśląc nieznane kulisy z życia ojca. Opowiada o bestialstwie wobec zwłok ostatniego Żołnierza Wyklętego i o trwających wiele lat poszukiwaniach czaszki. W rozmowie z Kajetanem Rajskim, redaktorem naczelnym Kwartalnika „Wyklęci”, wspomina również postać zdrajcy, który przyczynił się do śmierci ojca. Odpowiada też na pytanie, czy współczesna Polska jest zrealizowaniem marzeń, za które sierżant „Laluś” oddał życie.

Stan: nowy. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Informacje o Mój ojciec - sierżant Laluś - 7634080043 w archiwum Allegro.

Hasła przedmiotowe Franczak, Józef. Armia Krajowa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI