Kurczak i Myszka. Trąba powietrzna i inne przygody

Kurczak i Myszka. Trąba powietrzna i inne przygody - Katarzyna Boroń | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Boroń
WYMIAR
8,27 MB
NAZWA PLIKU
Kurczak i Myszka. Trąba powietrzna i inne przygody.pdf
ISBN
6751414707441

OPIS

Kurczak i Myszka. Trąba powietrzna i inne przygody to książka dla każdej pociechy. Podkrakowska autorka Katarzyna Boroń zaprasza do świata sympatycznych zwierzaków. Nasi najmłodsi będą mogli przekonać się, jak wielka jest siła przyjaźni, jak radzić sobie z tęsknotą po kimś bliskim oraz że warto wyznaczać sobie cele. Całość jest okraszona klasycznym humorem, za który najmłodsi pokochają zwierzątka. Każda historia stanowi samodzielną całość, dlatego idealnie nadaje się do czytania po jednej bajce przed zaśnięciem. Kolorowe ilustracje uznanej w Polsce i za granicą Aleksandry Kucharskiej-Cybuch umilą dzieciakom czas przed zaśnięciem. O poprzedniej książce Katarzyny Boroń: „Książeczka Katarzyny Boroń w prosty sposób mówi o ważnych rzeczach. Pokazuje jak wspólnymi siłami można wiele dokonać. Przekonuje maluchy o wielkiej wartości przyjaźni oraz udowadnia, żeżeby się lubić, wcale nie musimy być tacy sami. Odmienność, czy różnice wcale nie muszą oznaczać czegoś złego. Niby takie oczywiste, a jednak ukazane w takiej formie urzeka i chwyta za serce”. ? Katarzyna Jabłońska, Mirabelkowa Biblioteczka

Oprawa miękka: ISBN: 978-83-948-4923-8 ... Kurczak i Myszka. Trąba powietrzna i inne przygody - Kurczak i Myszka.

Podkrakowska autorka Katarzyna Boroń zaprasza do świata sympatycznych zwierzaków. Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach"). Kurczak i Myszka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI