Źródło wiedzy

Źródło wiedzy - Maciej Wiszniewski | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maciej Wiszniewski
WYMIAR
7,56 MB
NAZWA PLIKU
Źródło wiedzy.pdf
ISBN
3102793754509

OPIS

W ten sposób zaczniesz odkrywać siebie, akceptować wszystko, cokolwiek będzie się na tej drodze działo, jednocześnie akceptować samego siebie, kawałek po kawałku, żeby w ten sposób zacząć od nowa siebie kochać. Zaczniesz być prawdziwym sobą i będziesz promieniował tym na innych, a gdy ktoś poprosi Cię o pomoc, zrobisz to, co trzeba. Będziesz wiedział, że jesteście jednością i będziesz szanował każdego. Poczujesz się odpowiedzialny za swoje czyny, mniej będziesz mówił, a więcej działał, wybierając proste rozwiązania. Będziesz wiedział, że to Ty jesteś życiem i kiedy nie czujesz radości, to nie z powodu sytuacji, w której się znalazłeś, ale z nastawienia do niej.

W ten sposób zaczniesz odkrywać siebie, akceptować wszystko, cokolwiek będzie się na tej drodze działo, jednocześnie akceptować samego siebie, kawałek po kawałku, żeby w ten sposób zacząć od nowa ... Rodzaje wiedzy i źródła ich pozyskiwania… 107 1 gospodarczych. Jest to wiedza zgromadzona w umysłach każdego człowieka, publikacjach 2 czy dokumentach.

Lista słów i wyrażeń podobna do słowa źródło: źródło bytu, źródło energii, źródło informacji, źródło światła, źródło utrzymania, źródłosłów, źródłowo, źródłowość, źródłowy. Słownik synonimów do słowa źródło.

POWIĄZANE KSIĄŻKI