Zarys współczesnej duchowości świata i człowieka

Zarys współczesnej duchowości świata i człowieka - Janusz Łapszo | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Janusz Łapszo
WYMIAR
12,5 MB
NAZWA PLIKU
Zarys współczesnej duchowości świata i człowieka.pdf
ISBN
8992170492195

OPIS

Głównym celem tej książki jest wyjaśnienie duchowości świata i człowieka, gdy z współcześni ludzie nie rozumieją i nie dostrzegają tej duchowości oraz konsekwencji jej lekceważenia. Współczesny człowiek posiada dużą wiedzę oświecie i sobie samym. Mimo to wielu ludzi nie widzi związku duchowości swojej i świata z własnym życiem. Religie monoteistyczne zbyt często traktują sprawy duchowe jako tajemnicę, co u wielu ludzi skutkuje niepraktykowaniem wiary w Boga.Książka ma charakter koncepcyjny, interpretacyjny, odkrywczy i prewencyjny.(...) W książce zawarte są ważne przesłania. Pierwszym przesłaniem jest wskazanie na konieczność działań religijnych i niereligijnych, które mogą zapobiec zagrożeniom duchowym dla pokoju i przemianom na Ziemi oraz umożliwić budowanie cywilizacji miłości. Drugim przesłaniem jest strzeżenie przed objawionymi w III tajemnicy fatimskiej, wizjach Ojca Klimuszki i objawieniach trzech dni ciemności form tych przemian. Trzecim przesłaniem jest wykazanie potrzeby przygotowania się do nich na wypadek ich zaistnienia.

Tom 1 wyjaśnia duchowość świata i człowieka. Tom 2 zawiera inter Koncepcja ta oraz model człowieka i jego umysłu zostały wykorzystane w tej książce do wyjaśnienia duchowości świata i człowieka oraz interakcji czynników duchowych i umysłu w ludzkich zachowaniach.

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej dobraksiazka.pl Książka Współczesna duchowość świata i człowieka autorstwa Łapszo Janusz , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 40,49 zł . Przeczytaj recenzję Współczesna duchowość świata i człowieka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI