Przebudzenie lisicy

Przebudzenie lisicy - Dora Rosłońska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dora Rosłońska
WYMIAR
12,53 MB
NAZWA PLIKU
Przebudzenie lisicy.pdf
ISBN
8651038270623

OPIS

"(…) Jesteś kobietą. Stań przed sobą w prawdzie, przejrzyj się w lustrze. Niech w tej chwili nic nie przeszkadza Ci w tej rozmowie z sobą. Jesteś. Po prostu. Ta książka, to Twoje lustro. Przejrzyj się w nim i znajdź te odbicia, które chcesz zmazać. Znajdź te kryształki lodu, które chcesz wypłakać ze swoich oczu. Zaczniemy od tych najtrudniejszych odbić w lustrze, potem będzie coraz łatwiej. Spójrz ponownie, by zobaczyć wreszcie moce, które masz w sobie, w sercu i swojej kobiecej naturze. Potrafisz. Wspierają Cię w tym Zwierzęta Mocy swoją Miłością i wiarą. Możesz wszystko" - fragment książki.

... Książka Przebudzenie lisicy pochodzi z wydawnictwa New Space. Autorem książki jest Dora Rosłońska.

Przeczytaj recenzję Przebudzenie lisicy. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Fragmenty książki „Przebudzenie Lisicy" (…) Jesteś kobietą.

POWIĄZANE KSIĄŻKI