Gwiezdne Dzieci

Gwiezdne Dzieci - Joanna Malinowska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna Malinowska
WYMIAR
7,73 MB
NAZWA PLIKU
Gwiezdne Dzieci.pdf
ISBN
1836042004681

OPIS

Zazwyczaj biegniemy dokądś, sami nie bardzo wiedząc po co. Bo tak postępuje większość, taki jest trend. Niektórzy jednak zatrzymują się na chwilę zadumy: Po co to robimy? Gdzie leży nasz cel? Skąd przybyliśmy? I wówczas ten pęd donikąd przestaje być pociągający. Nowy cel rysuje się jeszcze niezbyt wyraźnie, niczym w porannej mgle, oni jednak zaczynają zaglądać w swoje serce, a dusza podejmuje dialog z ego. Odkrywają gwiezdne korzenie, ale także ścieżkę Tu i Teraz na Ziemi. Pojawia się rozumienie dawnych tęsknot i cechującej niezwykłej wrażliwości. Tym, co się w nich budzi, pragną się dzielić z innymi. Niosą w sercach Światło, które opromienia świat. Siłę czerpią ze Źródła, a przewodnikiem staje się Dusza. Zwą ich „Gwiezdnymi Dziećmi” lub „Anielskimi Posłańcami”. Odnajdują się wzajemnie i cieszą z takich spotkań.O tym właśnie traktuje opowieść Joanny Malinowskiej. Jej nieco baśniowa forma przemawia lepiej niż niejeden filozoficzny elaborat, poruszając głęboko ukryte w nas struny. Niech zabrzmi więc ta świetlista muzyka, a jej dźwięki pomogą nam odnaleźć własną drogę oraz cel Tu i Teraz.

Pojawią się wówczas wyjątkowe dzieci, aby pomóc ludzkości w tym procesie przejścia. gwiezdne dzieci anna glowacz - Księgarnia. 4,8 z 109437 opinii .

W marcu 2003 roku genetycy pracujący nad artefaktem odkryli, że jego DNA różni się radykalnie od ludzkiego.Ponadto datowanie obu czaszek metodą izotopu węgla określiło ich wiek na 900 lat z możliwą odchyłką 40 lat. Gwiezdne wrota (1994) Jakość: 360p 480p 720p. Następne wideo.

POWIĄZANE KSIĄŻKI