Zapomnij mi

Zapomnij mi - Maja Kopeć | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maja Kopeć
WYMIAR
7,98 MB
NAZWA PLIKU
Zapomnij mi.pdf
ISBN
1985289489389

OPIS

Masz czasem tak, że wszystko wydaje Ci się bezsensem? Że każda perspektywa, każda decyzja zdaje się prowadzić do nieuchronnego końca? Świat jest zimny i zły. Ale czy naprawdę wyklucza to istnienie w nim swego rodzaju piękna? Odnajdywanie go w brzydocie... Odnajdywanie w człowieku, którego wszyscy już dawno spisali na straty. Czy da się jednak poskładać kogoś, kiedy Ty sam rozpadasz się na kawałki? Czy da się uleczyć Jego duszę? Czy najzwyczajniej w świecie jedyną opcja pozostaje zapomnienie?

Tap to unmute. If playback doesn't begin shortly, try restarting your device.

„Zapomnij mi" jest trzecim singlem wypuszczonym w eter po „Naucz mnie" oraz „Indianie", mającym za zadanie promować debiutancką płytę artystki, oflagowaną dokładnie takim samym tytułem. Piosenka, w porównaniu do swoich poprzedniczek jest mniej dynamiczna i bardziej wchodzi w klimaty refleksyjno - oniryczne. Zobacz teledysk: Sarsa - Zapomnij mi.

POWIĄZANE KSIĄŻKI