Myśl co chcesz to twoje życie

Myśl co chcesz to twoje życie - Tomek Kania | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tomek Kania
WYMIAR
7,24 MB
NAZWA PLIKU
Myśl co chcesz to twoje życie.pdf
ISBN
2657154549609

OPIS

„Każdy z nas chyba, przynajmniej raz na jakiś czas, zadaje sobie to pytanie. Można je usłyszeć we wszystkich kawiarniach, wszystkich szkołach, domach i barach na świecie. I nie znam „twardziela”, który by go sobie choć raz nie zadał: „O co tu chodzi?!”.Rozglądamy się dokoła, zaglądamy w głąb siebie, pytamy innych. I dochodzimy do wniosku, że praktycznie wszystkim z nas chodzi o to samo. O poczucie szczęścia, spełnienia, wolności, radości, miłości, akceptacji, spokoju. O zdrowie. O dawanie i otrzymywanie. O rozwój osobisty. O możliwość powiedzenia sobie na koniec: „nie żałuję”. Szu­kamy zatem dróg do tego wiodących. (…)Dlaczego tamtym się udało, a mi nie? Dlaczego mi się udało, a tamtym nie? No właśnie. Dlaczego? I czy na pewno „się udało”? A może po prostu „oni” coś wiedzą, czego ja nie wiem? Lub „oni” nie wiedzą czegoś, co wiem ja? (…)O co tu zatem chodzi? Przyjmijmy, załóżmy, przynajmniej na potrzeby tej książki, że tu chodzi o TWOJE życie. Jedyne. I myśl co chcesz. Znasz jednak inną odpowiedź?” I mam nadzieję, że po przeczytaniu pomyślisz o nim na nowo. Nieco inaczej.

Czyżby najlepsza książka o realizacji marzeń? DO NABYCIA W NASZYM SKLEPIE - TYLKO TU KUPISZ KSIĄŻKĘ Z DEDYKACJĄ AUTORA. TU CHODZI O TWOJE ŻYCIE.

Przeczytaj recenzję Myśl co chcesz. To twoje życie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI