Moje pierwsze owoce i warzywa. Seria Czarne i Białe

Moje pierwsze owoce i warzywa. Seria Czarne i Białe - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
8,76 MB
NAZWA PLIKU
Moje pierwsze owoce i warzywa. Seria Czarne i Białe.pdf
ISBN
1347345068136

OPIS

Książeczki kontrastowe „Moje pierwsze owoce i warzywa” to 1 z części serii „Czarne i Białe”. Zawiera czarno-białe obrazki – pierwsze owoce i warzywa, które Twoje dziecko spotka w swoim życiu. Ilustracje zostały dobrane w taki sposób, aby pokazać to, co dziecko zobaczy oraz – w późniejszym etapie życia – będzie mogło spróbować w Polsce.„Moje pierwsze owoce i warzywa” jest jedną z części serii książeczek kontrastowych "Czarne i Białe"

Moje pierwsze owoce i warzywa . ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Książeczki kontrastowe Moje pierwsze owoce i warzywa to 1 z części serii Czarne i Białe.

Zobacz inne Podręczniki szkolne, najtańsze i najlepsze oferty, Książeczki kontrastowe „Moje pierwsze owoce i warzywa" to 1 z części serii „Czarne i Białe". Zawiera czarno-białe obrazki - pierwsze owoce i warzywa, które Twoje dziecko spotka w swoim życiu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI