Lot z przeszłości

Lot z przeszłości - Jan Marković | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jan Marković
WYMIAR
3,85 MB
NAZWA PLIKU
Lot z przeszłości.pdf
ISBN
7971881988098

OPIS

„Lot z przeszłości” to książeczka dla dzieci o pełnej przygód, fascynującej podróży 10-letniego chłopca, który znajduje wehikuł czasu i dzięki niemu rusza w przeszłość. Odwiedza Rzeszów z czasów dzieciństwa swoich rodziców, dziadków, pradziadków i poznaje historię rozwoju przemysłu w Rzeszowie ? od powstania Centralnego Okręgu Przemysłowego tuż przed II Wojną Światową aż po czasy współczesne.Książeczka ma wartość literacką oraz edukacyjno-wychowawczą. Opowieść pokazuje dzieciom, że ich czyny mogą mieć daleko idące konsekwencje, przynieść skutki, które przetrwają lata. Podczas podróży bohater nie tylko poszerzy swoją wiedzę, ale też przeżyje niesamowitą przygodę.

Loty 5* Qatar Airways z Warszawy + bungalow przy plaży Urlop bez maseczek i uciążliwych restrykcji Na wakacje do Kostaryki za 3626 PLN. Loty 5* Lufthansą z Wrocławia + 4* hotel Odkryjcie krainę parków narodowych! Warszawa Poznań - Rezerwacja Tanich Lotów z Warszawy do Poznania - Bilety Lotnicze.

Wyszukiwarka oraz porównywarka lotów z Rzeszowa. Lubisz tanie podróżowanie, promocje, tanie loty? Zaproponujemy Ci najtańsze i najwygodniejsze dla Ciebie oferty lotów z Rzeszowa! Prognoza Cen KAYAK dla lotów to narzędzie, które wykorzystuje dane z przeszłości, aby określić, czy aktualna cena lotu Gdańsk - Kraków zmieni się w ciągu następnych 7 dni.

POWIĄZANE KSIĄŻKI