Kreuj swe życie!

Kreuj swe życie! - Tomek Kania | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tomek Kania
WYMIAR
7,26 MB
NAZWA PLIKU
Kreuj swe życie!.pdf
ISBN
8266728200366

OPIS

Ze wstępu: "Droga Czytelniczko, drogi Czytelniku", Przyznam Ci się do czegoś. Szczerze. Otóż sam nie wiem, co myśleć o książce, którą właśnie trzymasz w rękach. i nie jest to żadna kokieteria. (...) Do jej napisania zainspirowało mnie głębokie wewnętrzne przeświadczenie, wręcz absolutna pewność, że jesteśmy w stanie kreować swe życie. A bardziej precyzyjnie: że je kreujemy. Nieustannie. Co chwilę. A suma tych chwil, tych "minikreacji" daje cały OBRAZ NASZEGO ŚWIATA. To jakim je widzimy. To, jakim według nas jest."

No cóż, marzenia same się nie spełnią. A teraz zacznij kreować swoje wymarzone życie! Buziak! Odpowiedz. SkandarBlue 24 lipca 2018.

I Ty czasem chcesz wprowadzić konkretne zmiany w swoim życiu. Zostań kreatorem swojego życia to magiczne warsztaty prowadzone przez cudowną Anię które uczą jak w prosty sposób można realizować marzenia,tworzyć swoje życie w taki sposób w jaki chcesz żyć,pokazuje że w każdym z nas jest ta magia tylko trzeba pozwolić jej działać . Ewelina Żurek - Kreuje Swoje Życie. 218 likes.

POWIĄZANE KSIĄŻKI