Drewniane zabawki Maksymiliana / Max Wooden Toys

Drewniane zabawki Maksymiliana / Max Wooden Toys - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
6,15 MB
NAZWA PLIKU
Drewniane zabawki Maksymiliana / Max Wooden Toys.pdf
ISBN
3927606399276

OPIS

Bogato ilustrowana książeczka-album z zabawkami ręcznie wykonanymi dla najmłodszych dzieci.Książeczka w wersji polsko-angielskiej. Nauka języka angielskiego poprzez zabawę. To wspaniały prezenty dla najmłodszych czytelników. Gratka dla najmłodszych miłośników książeczek.

Data zakończenia 2019-03-22 - cena 20,94 zł aksiazka.pl to tania księgarnia internetowa z szerokim wyborem literatury, podręczników i zabawek dostępnych w najniższych cenach. Drewniane zabawki Maksymiliana / Max Wooden Toys . ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Drewniane ekologiczne zabawki dla dzieci.

Radość zakupów i 100% bezpieczeństwa dla każdej transakcji. Kup Teraz! Zabawki B.toys kanadyjskiej marki, charakteryzuje wysoka jakość surowców, które są użyte do ich produkcji.

POWIĄZANE KSIĄŻKI