Uwolnij ptaka

Uwolnij ptaka - Beata Jurasz | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Beata Jurasz
WYMIAR
7,34 MB
NAZWA PLIKU
Uwolnij ptaka.pdf
ISBN
3848137442355

OPIS

Książka, którą Ci przekazuję, jest zaproszeniem do podróży w głąb siebie, do spotkania z samą sobą. Jest zapisem moich osobistych doświadczeń życiowych i zawodowych, refleksji oraz lekcji, które zebrałam na przestrzeni dotychczasowego życia. To historia kobiety, która była zamknięta w „klatce” swoich przekonań i ograniczeń przez wiele lat poszukiwała drogi do wolności… wyrażania siebie w pełni i realizacji swoich marzeń, a dzisiaj jest kobietą o wewnętrznej sile, którą zbudowała dzięki wszystkim trudnym sytuacjom, porażkom i swojej determinacji.Dzięki tej książce:- odzyskasz energię i radość w codzienności pomimo trudności i kryzysów - odkryjesz swoją wyjątkowość i zbudujesz wiarę we własne siły i możliwości - zaczniesz tworzyć życie, jakiego pragniesz, bez względu na to, co pomyślą inni - odważysz się dokonywać zmian w swoim życiu - przezwyciężysz ograniczenia, zostawisz za sobą to, co próbuje Cię stłamsić - podejmiesz wyzwania, które pozwolą Ci spojrzeć na siebie i otaczającą Cię rzeczywistość w nowym świetle.I najważniejsze ? zaczniesz żyć tu i teraz z odwagą, siłą w poczuciu wolności i spontaniczności.Zapraszam Cię do spotkania ze mną! Wchodzisz na własne ryzyko!

Przekonaj się sam! Książka, którą Ci przekazuję, jest zaproszeniem do podróży w głąb siebie, do spotkania z samą sobą. Jest zapisem moich osobistych doświadczeń życiowych i zawodowych, refleksji oraz lekcji, które zebrałam na przestrzeni ... Bo nie spotkasz nigdy w klatce, Ptaka szczęśliwego…".

Zobacz inne Pozostałe poradniki, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. „Uwolnij ptaka" to interaktywny SHOW, do którego scenariusz napisało samo życie. Czy zdarzyło Ci się kiedyś tak, że chciałaś coś zrobić, ale coś Cię powstrzymywało? Czy miewasz takie dni, że masz wszystkiego dość i wykrzyczałabyś tę złość, ale nie wiesz jak? "Uwolnij ptaka" - czekałam na tą książkę niecierpliwie - jak dziecko czeka na nową zabawkę, od momentu gdy spontanicznie podjęłam...

POWIĄZANE KSIĄŻKI