Takaselandia

Takaselandia - Krzysztof Gibaszewski | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krzysztof Gibaszewski
WYMIAR
10,24 MB
NAZWA PLIKU
Takaselandia.pdf
ISBN
2692611351314

OPIS

Gustaw Wysocki jest typowym przedstawicielem klasy średniej. Prowadzi firmę i mieszka na strzeżonym osiedlu. Jest przy tym pełnym kompleksów neurotykiem, dręczonym myślami samobójczymi. Poszukując w życiu odmiany zostaje klientem niezwykłej prostytutki. Nie zdaje sobie sprawy, że wejście do jej mieszkania otworzy mu drzwi doświata, przekraczającego granice jego rozumu. Nie wyobraża sobie także, jak wielkie znaczenie ma jego rozbita osobowość dla historii, która rozpoczęła się przed wiekami.

Prowadzi firmę i mieszka na strzeżonym osiedlu. Jest przy tym pełnym kompleksów neurotykiem, dręczonym myślami samobójczymi....

Jest przy tym pełnym kompleksów neurotykiem, dręczonym myślami samobójczymi. Poszukując w życiu odmiany zostaje klientem niezwykłej prostytutki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI