Rozkoszne lato

Rozkoszne lato - Margarett Borroughdame | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Margarett Borroughdame
WYMIAR
10,84 MB
NAZWA PLIKU
Rozkoszne lato.pdf
ISBN
7273582918624

OPIS

„Rozkoszne lato” - album wierszy letnich dla dzieci autorstwa Margarett Borroughdame to „migawki o lecie” pisane słowem, rysunkiem i zdjęciami. Autorka zatrzymuje w wierszach lato na zawsze! Niektóre wiersze „mrugają” do czytelnika oczkiem, niektóre mają głębokie „drugie dno”. Wszystkie, bez wyjątku, są tak beztroskie, radosne i ciepłe, jak wymarzone lato! „Lektura „Rozkosznego lata” to prawdziwa (rozkoszna!) uczta dla zmysłów i gimnastyka dla wyobraźni. Sięgając po książeczkę, już po kilku pierwszych wersach odpływamy do krainy pełnej letnich atrakcji. Czujemy na skórze promienie słońca, nad naszymi głowami przelatują kolorowe motyle, smakujemy maliny i jagody, zanurzamy dłonie w nagrzanym piasku. (…) Wisienką na torcie jest cudna szata graficzna, którą tworzą zdjęcia radosnych dzieci i barwne rysunki, stanowiące ich doskonałe uzupełnienie. (Dzielnica Rodzica.pl)”„Rozkoszne lato” jest albumem z serii wierszy dla dzieci na cztery pory roku autorstwa Margarett Borroughdame. Każdy album to 15 wierszy, w sumie 60, pokazujących uroki danej pory roku z punktu widzenia dziecka. W skład serii wchodzą: „Nie taka mroźna zima”, „Wiosna radosna”, „Rozkoszne lato”, „Jesień plecień”.

Każdy album to 15 wierszy, w sumie 60, pokazujących uroki danej pory roku z punktu widzenia dziecka. W skład serii wchodzą: `Nie taka mroźna zima`, `Wiosna radosna`, `Rozkoszne lato`, `Jesień plecień`. „Rozkoszne lato" - album wierszy letnich dla dzieci autorstwa Margarett Borroughdame to „migawki o lecie" pisane słowem, rysunkiem i zdjęciami.

Ćwiczenia i zadania „Rozkoszne lato" Margarett Borroughdame jest pierwszą częścią z serii albumów wierszy dla dzieci na cztery pory roku, w przygotowaniu: „Nie taka mroźna zima", „Wiosna Radosna" i „Jesień plecień". W grudniu 2014 ukazała się „Ciasteczkowa Choinka Żuczka Blo" z audiobookiem, pierwsza z dziesięciu, opowieść o ... "Rozkoszne lato" autorstwa Margarett Borroughdame to "migawki o lecie" pisane słowem, rysunkiem i zdjęciami.

POWIĄZANE KSIĄŻKI