Dlaczego dorośli mają dziwne zęby?

Dlaczego dorośli mają dziwne zęby? - Anna Poznańska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Poznańska
WYMIAR
10,49 MB
NAZWA PLIKU
Dlaczego dorośli mają dziwne zęby?.pdf
ISBN
9880179090025

OPIS

Zdradzę wam tajemnicę... - pani, która ma psa Gryzaka, ma trzecie zęby schowane w szufladzie! Dla małej Lukrecji nie ma tematów tabu. Pyta wprost w zrozumiałym dla dzieci języku, ponieważ nie chce mieć zębów jak tata Krzysia i żeby brzydko pachniało z buzi, jak wujkowi! Rysunki intrygują, zaskakują i pobudzają ciekawość – nie tylko dziecięcą!Wewnątrz książki znajduje się poradnik napisany z pomocą polskich dentystów.To wydanie II. Pogrubione, wzbogacone, uzupełnione - bardziej zazębiste!

Książka ma przeszło 3500 fanów na FACEBOOKU.Są wśród nich rodzice małych moli książkowych oraz eksperci w dziedzinie zdrowia i stomatologii. „Dlaczego dorośli mają dziwne zęby? Wydanie II bardziej zazębiste" to edukacyjna książka dla dzieci o zębach i próchnicy. Na wewnętrznych stronach okładki został zamieszczony poradnik, w którym dziesięciu doktorów i lekarzy stomatologów, wspierających tę książkę, podaje swoje fachowe porady. „Dlaczego dorośli mają dziwne zęby?" Kasza Manna.

Szczególnie te krępujące większość dorosłych, także dentystów, którzy na studiach w Akademii Medycznej nauczyli się wielu mądrych słów, ale zapomnieli tych, które docierają do dzieci. Opis wydawcy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI