Dieta 8-godzinna

Dieta 8-godzinna - Michał Kołakowski | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michał Kołakowski
WYMIAR
11,21 MB
NAZWA PLIKU
Dieta 8-godzinna.pdf
ISBN
3555280058799

OPIS

Uważam że prawie każdy z nas odżywia się dobrze bo żyjemy funkcjonujemy i jakoś to nam wychodzi. Jednym lepiej innym gorzej. W mojej wieloletniej pracy w branży fitness i bezpośredniej pracy z ludźmi jako trener personalny zauważyłem że wielu z moich podopiecznych w lepszym stanie od innych łączyła jedna rzecz Sekret. Czy macie w śród siebie osoby które jędzą co chcą i kiedy chcą i wyglądają i czuja się świetnie.Jasne że każdy z nas zna kogoś takiego. Okazuje się jednak że te osoby po bliższym zapoznaniu stosują intuicyjnie określony wzorzec jedzenia, który szczegółowo opisany znajdziesz w tej książce.Michał Kołakowski

Śniadanie należy zjeść dopiero po paru godzinach. Taki styl jedzenia początkowo jest trudny do wprowadzenia, gdyż zawsze pozostają stare nawyki. Książka Dieta 8-godzinna autorstwa Zinczenko David, Moore Peter , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie .

David Zinczenko. 11 Dieta okienkowa zakłada jedzenie tylko przez 8 godzin w ciągu doby.

POWIĄZANE KSIĄŻKI