Babcia dziergajka

Babcia dziergajka - Margarett Borroughdame | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Margarett Borroughdame
WYMIAR
10,18 MB
NAZWA PLIKU
Babcia dziergajka.pdf
ISBN
5595143744659

OPIS

Pełna humoru, ciepła i miłości oraz zadumy wierszowana historia o niezwykłej babci, która nietuzinkowo ? bo poprzez swoje oryginalne hobby ? wyrażała miłość do bliskich. Czy bliskim to się podobało? Co to była za pasja? Dowiecie się z książki! Margarett Borroughdame pokazuje w niej, że w życiu nie liczą się stereotypy i tradycyjny podział ról społecznych na żeńskie i męskie. W zabawny sposób przedstawia, jak wielką siłą mogą być pasja i hobby i jaką moc ma miłość, która nie zna granic przestrzeni ani czasu. Autorka w subtelny i refleksyjny sposób dotyka tematu przemijania i pożegnania z bliskimi. Wiersz kończy się optymistyczną puentą, która pomaga dzieciom zbudować pozytywny obraz świata ? magia uczuć i nasze codzienne dokonania to ślad, który po sobie zostawiamy. Książka zachęca do rozmowy z dziećmi na trudne tematy, których nie da się przecież uniknąć w życiu, skłania do refleksji nad sposobami okazywania miłości. Historia napisana pięknym językiem, pełnym plastycznych opisów, kształtów, kolorów i sytuacji, zilustrowana z klasą i humorem! Gorąco zachęcamy do przeczytania książki i przyjaźni z Babcią Dziergajką!

Pasja z pewnością jest. Zwłaszcza taka, której efekty pozostaną na świecie dłużej niż osoba, która się jej poddaje.

Wydawnictwo Borroughdame Margarett. Księgarnia internetowa merlin.pl Opowieść wierszem - o sile pasji, stereotypach ról, nobilitująca miłość.

POWIĄZANE KSIĄŻKI