Wybieram zdrowie

Wybieram zdrowie - Beata Peszko | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Beata Peszko
WYMIAR
4,65 MB
NAZWA PLIKU
Wybieram zdrowie.pdf
ISBN
8530712837743

OPIS

Beata Peszko jest absolwentką wydziału farmacji gdańskiej Akademii Medycznej. Od ponad 20 lat zajmuje się alternatywnymi metodami leczenia i naturalną suplementacją. Jej kolejna książka pt. Wybieram zdrowie traktuje o zdrowiu i o nowym podejściu do niego, uwzględniającym potrzeby organizmu człowieka i gwarantującym mu lepszą sprawność fizyczną i psychiczną do późnych lat. Zdrowy styl życia to nie tylko naturalna suplementacja, to także regularny wysiłek fizyczny, techniki relaksacyjne, zdrowa dieta i pozytywne emocje. Autorka opisuje również tezy Jana Pawła II dotyczące rezygnacji z uporczywej terapii, wyjaśnia problemy zdrowotne, którym w łatwy sposób można zaradzić, przyczyny przyśpieszonego starzenia oraz szczegółowo opisuje suplementację dla określonych grup wiekowych. Jak będziemy żyli, czy doczekamy późnej starości w zdrowiu i w dobrej kondycji fizycznej zależy tylko od od nas samych i im szybciej zaczniemy się o to troszczyć, tym lepiej dla nas!

Czy wiesz, co pomaga . Bardziej szczegółowo Innowacja pedagogiczna "Wybieram zdrowie" Na czym polega innowacja? Uczniowie klas IV-VIII odbędą lekcję online z dietetykiem dużej firmy zajmującej się zdrową żywnością na temat zdrowego stylu życia oraz prawidłowej diety dla dzieci w ich wieku.

1587 osób lubi to · 1 osoba mówi o tym. Zdrowy, holistyczny styl życia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI