Wspomnienia z PRL-u

Wspomnienia z PRL-u - Jerzy Tuszyński | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jerzy Tuszyński
WYMIAR
11,12 MB
NAZWA PLIKU
Wspomnienia z PRL-u.pdf
ISBN
3170380738074

OPIS

Celem książki, w której zapisałem to, co ważnego utrwaliło się w mojej pamięci z okresu przeżytego w PRL-u, jest pokazanie, w jakiej rzeczywistości żyliśmy. Jej absurdów, czasem wręcz surrealizmu i zbiorowej schizofrenii.

Bo kolega ów palił już w późnej podstawówce, co w czasach średniego PRL-u nie było, jak mi się zdaje, czymś wyjątkowym. Jeśli było lato ... Wspomnienia z PRL-u - opis produktu: "Celem książki, w której zapisałem to, co ważnego utrwaliło się w mojej pamięci z okresu przeżytego w PRL-u, jest pokazanie, w jakiej rzeczywistości żyliśmy.

Było to niesamowite przeżycie.Ale oprócz tego grasowały "czarne wołgi" taka fama szła w tamtym czasie.Fakt bezpiecznie nie było,strach było iść wieczorem na lekcję Religi do Domu Katechetycznego obok Parafii. [Legnica] Wspomnienia z PRL'u. Jump to Latest Follow 1 - 20 of 1582 Posts.

POWIĄZANE KSIĄŻKI