Walenty i spółka znajdują mapę

Walenty i spółka znajdują mapę - Monika Oworuszko | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Monika Oworuszko
WYMIAR
8,65 MB
NAZWA PLIKU
Walenty i spółka znajdują mapę.pdf
ISBN
3080912930478

OPIS

Walenty, Tęgomir, Błażej i Ziemniak znów zakradają się do fabryki witamin, lecz zamiast dowodów na działalność Łysego, znajdują tajemniczą mapę. Czy podążając trasą z mapy nie wpadną czasem w tarapaty? I po co Detektyw z Łysym się widują? Czy oni coś razem knują?

Czy podążając trasą z mapy nie wpadną czasem w tarapaty? I po co Detektyw z Łysym się widują? Czy oni coś razem knują? Walenty i spółka znajdują mapę to szósta część serii kryminalno-dietetycznej. Tym razem bohaterowie podążając trasą z tajemniczej mapy prowadzą dzieci przez labirynt sklepów i reklam z niezdrową żywnością.

Część 6 autorstwa Oworuszko Monika , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 21,29 zł . Przeczytaj recenzję Walenty i spółka znajdują mapę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI