Jesień plecień

Jesień plecień - Margarett Borroughdame | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Margarett Borroughdame
WYMIAR
5,69 MB
NAZWA PLIKU
Jesień plecień.pdf
ISBN
4608598412545

OPIS

Jesień to feeria kolorów, to brykanie po szeleszczących dywanach i pomarańczowe od dyń domy. To rude wiewiórki w parkach objadające się orzechami, ostatnie motyle na astrach i zabawy kasztanowymi ludkami. Jesień plącze dni słoneczne z deszczowymi, dodaje do nich szczyptę szronu, owija babim latem i smakiem powideł śliwkowych. Taka jesień, jesień plecień!Dzieci kochają jesień i uwielbiają rysować. Dlatego kiedy wydawnictwo MBBooks rozpisało w czerwcu 2016 roku konkurs dla bibliotek publicznych i szkolnych na rysunki do mojego albumu wierszy jesiennych "jesień plecień", kilkaset dzieci z całej Polski przysłało swoje prace. Konkursowi patronowało Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich oraz Muzeum Książki Dziecięcej w Warszawie, a także portale: Miasto Dzieci, Dzielnica Rodzica, Juniorowo, e-szkrab, Rozwiń Skrzydła, Papierowy Pies i kwartalnik Dziecko Najlepsza Inwestycja. (...) Wszystkie prace przesłane na konkurs były wspaniałe, możecie je zobaczyć na stronie internetowej: www.jesienplecien.pl oraz www.mbbooks.eu w zakładce "rysunki czytelników"Niech się Wam jesień kolorowo plecie!Margarett Borroughdame

Taka jesień, jesień plecień! Dzieci kochają ... Jesień plecień | | KSIĄŻKI \ Dla dzieci i młodzieży \ Wiersze | Hurtownia książek, artykułów papierniczych i zabawek. [email protected] 42 231-39-01 ... Jesień to feeria kolorów, to brykanie po szeleszczących dywanach i pomarańczowe od dyń domy.

Sobota zleciała na słuchaniu wykładów o innowacyjnych firmach i inwestowaniu. Było całkiem ciekawie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI