Zanim świat się udusi

Zanim świat się udusi - Dagmara Babiarz | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dagmara Babiarz
WYMIAR
12,26 MB
NAZWA PLIKU
Zanim świat się udusi.pdf
ISBN
2433632662458

OPIS

Dagmara Babiarz - urodziła się w Rzeszowie, część życia spędziła w Warszawie, kilka lat w Nowym Jorku, do chwili obecnej zmienia miejsca zamieszkania średnio co kilka lat. Oprócz ukończonych kierunków studiów jak filologia polska, historia, czy resocjalizacja ma za sobą wiele zaledwie tkniętych: np. ekonomika, dziennikarstwo, geografia... Obok prac umysłowych jak nauczycielstwo i dziennikarstwo, jak praca w domu dziecka czy w wydawnictwie książkowym ma na swoim koncie wiele prac fizycznych - w l

Oprócz ukończonych kierunków studiów jak ... Zanim świat się udusi, Babiarz Dagmara, 25,6 zł. Dagmara Babiarz - urodziła się w Rzeszowie, część życia spędziła w Warszawie, kilka lat w Nowym Jorku, do chwili obecnej zmienia miejsca zamieszkania , Zanim świat się udusi, Księgarnia PWN Kraków zaprasza Dagmara Babiarz - urodziła się w Rzeszowie, część życia spędziła w Warszawie, kilka lat w Nowym Jorku, do chwili obecnej zmienia miejsca zamieszkania średnio co €7.00 - Dagmara Babiarz - urodziła się w Rzeszowie, część życia spędziła w Warszawie, kilka lat w Nowym Jorku, do chwili obecnej zmienia miejsca zamieszkania średnio co kilka lat.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Książka Zanim świat się udusi / Dagmara Babiarz, Primo Libro, 27,49 zł, okładka miękka, Sto tysięcy przecenionych książek, sprawdź teraz! Zanim świat się udusi Dagmara Babiarz. PrimoLibro Zanim świat się udusi Dagmara Babiarz.

POWIĄZANE KSIĄŻKI