Wrzosia do mężczyzn i o mężczyznach

Wrzosia do mężczyzn i o mężczyznach - Natalie Wieszczycka | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Natalie Wieszczycka
WYMIAR
9,4 MB
NAZWA PLIKU
Wrzosia do mężczyzn i o mężczyznach.pdf
ISBN
1244603121476

OPIS

Książka od której nie sposób się oderwać. Jej treść i forma nie pozwalają, aby w pośpiechu przebrnąć przez lekturę. Zupełnie nowatorski projekt młodej autorki z Koszalina, która w swoim dorobku ma już dwa tomiki poezji i książkę napisaną prozą. Każda kolejna książka Natalie Wieszczyckiej pokazuje niesamowity rozwój literacki. „Wrzosia do mężczyzn i o mężczyznach” można powiedzieć, że jest milowym krokiem do przodu w twórczych poczynaniach. Na kartach książki poezja naprzemiennie współgra z tekstami napisanymi prozą. We wstępie kilka zdań wprowadzenia napisane przez samą autorkę: Wrzosia do mężczyzn i o mężczyznach nie jest jedynie zbiorem poezji, lecz pewnym projektem poetycko-literackim. Od kilku lat tworzę tekst o rezolutnej Wrzosowej. Młodej kobiecie przedzierającej się przez świat dużo starszych, od niej, mężczyzn. Choć może to tak zabrzmieć, nie pochylam się w tej pracy nad patriarchatem. Muszę jednak przyznać, że mężczyźni dla Wrzosowej są nie tylko partnerami, ale także mistrzami, nauczycielami... W jej życiu pojawia się cała plejada wartościowych osób. Równolegle do historii Wrzosowej Dziewczynki piszę również poezję. Jest ona pewną ilustracją poczynań książkowej bohaterki. Stąd właśnie nazwa tomu. Być może wielu z Państwa nie uzna tych lapidarnych form za wiersze. Część z nich może na zawsze pozostanie jedynie myślami. Dodam tylko, że najwspanialszym narzędziem, jakim posługuje się autor jest fikcja literacka.

Oto cytaty o kobietach i mężczyznach, niech skłonią Cię do refleksji i przemyśleń. To będzie wyjątkowe spotkanie, ale przeznaczone jest tylko dla panów. Ośrodek Pomocy Społecznej w Śremie zaprasza mężczyzn na wykład rozwojowy pt.: "Chcesz mieć rację czy relację - wspólne budowanie partnerstwa".

Bralczyk Jerzy. Prawdziwy mężczyzna to jest ten, kto przede wszystkim nie wie, że jest prawdziwym mężczyzną i który nie boi się tego, że nim nie jest. Mieszkanie bardzo mu się spodobało.

POWIĄZANE KSIĄŻKI