Paradoks Abilene i inne medytacje na temat zarządzania

Paradoks Abilene i inne medytacje na temat zarządzania - Jerry B. Harvey | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jerry B. Harvey
WYMIAR
9,22 MB
NAZWA PLIKU
Paradoks Abilene i inne medytacje na temat zarządzania.pdf
ISBN
4394612416911

OPIS

Czy nie masz czasami wrażenia, że biuro twojej firmy bardziej przypomina zakamuflowany dom dla obłąkanych, niż miejsce prowadzenia działalności gospodarczej? Czy nie kręcisz głową z niedowierzaniem, kiedy wspólnie z kolegami ślęczysz po godzinach w bezsensownych projektach? Czy niechęć do podejmowania ryzyka jest tak wszechobecna, że mierność staje się nakazem chwili? Jeśli te sytuacje wydają ci się znajome, może to oznaczać, że twoja firma już wyruszyła w „podróż do Abilene”.Kiedy w artyku

Wspieraj Legalne Źródła zamiast strony typu chomikuj. Czy nie masz czasami wrażenia, że biuro twojej firmy bardziej przypomina zakamuflowany dom dla obłąkanych, niż miejsce prowadzenia działalności gospodarczej? Czy nie kręcisz głową z niedowierzaniem, kiedy wspólnie z kolegami ślęczysz po godzinach w bezsen Paradoks Abilene i inne medytacje na temat zarządzania od Jerry B. Harvey możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np.

Paradoks Abilene i inne medytacje na temat zarządzania - Jerry Harvey. Pobierz i przeczytaj fragment ebooka za darmo.

POWIĄZANE KSIĄŻKI