Inne Kresy inny Wołyń

Inne Kresy inny Wołyń - Józef Franciszek Fert | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Józef Franciszek Fert
WYMIAR
3,71 MB
NAZWA PLIKU
Inne Kresy inny Wołyń.pdf
ISBN
9917695107699

OPIS

Zbiór szkiców, których wątek przewodni dotyczy ? zgodnie z tytułem zbioru ale i szerzej ? Kresów i „kwestii wołyńskiej”, dla Polaków i Ukraińców fundamentalnego problemu historycznego i politycznego, którego istotnym kontekstem jest kryzys chrześcijaństwa i cywilizacji liberalnej. Zapraszamy w podróż po motywach, wydarzeniach i książkach, w których „kresowość” okazuje się zagadnieniem wcale nie „kresowym”, lecz centralnym i mocno wpisanym w naszą historię i kulturę.Niech nie zdziwi śnieg na okła

Przekonaj się sam! Informacje o INNE KRESY... INNY WOŁYŃ..., JÓZEF FRANCISZEK FERT - 8236726830 w archiwum Allegro.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem * Inne Kresy inny Wołyń | Fert Józef Franciszek | Pewne. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Zbiór szkiców, których wątek przewodni dotyczy - zgodnie z tytułem zbioru ale i szerzej - Kresów i „kwestii wołyńskiej", dla Polaków i Ukraińców fundamentalnego problemu historycznego i politycznego, którego istotnym kontekstem jest kryzys chrześcijaństwa i cywilizacji liberalnej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI