Dzieci Babilonu

Dzieci Babilonu - Shirman Stoone | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Shirman Stoone
WYMIAR
7,49 MB
NAZWA PLIKU
Dzieci Babilonu.pdf
ISBN
2965832484128

OPIS

To przyszły światowy megabestseller. Jest pewne, że poróżni wielu ludzi na ziemskim globie. Przyzwyczajeni do stereotypów w konsumpcyjnym świecie mieszkańcy niebieskiej planety nie dostrzegają większych zagrożeń. Ludziom jednak grozi niewyobrażalne niebezpieczeństwo. Cicha zmowa wąskiej grupy najbardziej wpływowej finansjery zaczyna tworzyć Nowy Porządek Świata (NPŚ). Cel tajnej organizacji został określony: zniewolić globalnie ludzi za pomocą mikroczipów i kontrolować ich umysły.Książka "Dzieci Babilonu" to nie fantastyka. Czarny scenariusz, w którym człowiek staje się kontrolowaną przez komputer biomaszyną, jest pisany na naszych oczach. Biblijne apokaliptyczne proroctwo o tym, że nikt nie kupi ani nie sprzeda, kto nie ma znamienia bestii na czole lub ręce, powoli się urzeczywistnia. To ewidentna zapowiedź końca świata, ale zanim do tego dojdzie, ma sie pojawić OSTATNI PROROK. Biblia nazywa go Eliaszem.Czy prorok zdemaskuje religijne odstępstwa i przywróci Bogu właściwy szacunek? Czy uda mu się wyprowadzić ludzi z duchowej Niewoli Babilońskiej? A może już się pojawił? Kim jest Shiram Stoone? Co to jest Waga Dusz?Przeczytaj tę książkę! Stań po stronie prawdy! Walcz o własne życie!

Wydarzenia. Pierwsze wysiedlenie Żydów do Babilonu nastąpiło w 597 p.n.e., kiedy to Nabuchodonozor II wtargnął do Jerozolimy, zrabował świątynny ... Książka "Dzieci Babilonu" to nie fantastyka.

Biblijne apokaliptyczne proroctwo o tym, że nikt nie kupi ani nie sprzeda, kto nie ma znamienia bestii na czole lub ręce, powoli się urzeczywistnia. Dzieci Babilonu już od 21,96 zł - od 21,96 zł, porównanie cen w 9 sklepach. Zobacz inne Fantastyka i fantasy, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. To przyszły światowy megabestseller.

POWIĄZANE KSIĄŻKI