Towarzystwo opieki nad zwiętami

Towarzystwo opieki nad zwiętami - J. R Pick | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
J. R Pick
WYMIAR
4,5 MB
NAZWA PLIKU
Towarzystwo opieki nad zwiętami.pdf
ISBN
9440593027865

OPIS

Jiří Robert Pick, Towarzystwo opieki nad zwierzętami (humorystyczna ? jeśli to możliwe ? opowieść z getta).Humor czeski i żydowski w jednym!Humorystyka przełamana optyką niewinnego dziecka, usytuowana w środowisku żydowskim i w „czasach pogardy”, o których rzadko pisze się w humorystycznej perspektywie. Chodzi o getto w Terezinie w czasie II wojny światowej. Wbrew wszystkiemu chłopiec marzy o założeniu w getcie towarzystwa opieki nad zwierzętami, jednocześnie starając się nie dopuszczać do siebie myśli, jaki los spotyka jego kolegów i znajomych, którzy wyjeżdżają w transportach do obozów zagłady.Mimo wszystko jest to opowieść pogodna - z lekka nawet skandalizująca (!)

Przekaż nam jeden procent podatku. Przekaż nam 1% podatku, pomóż zwierzętom Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce.

Pomagamy zwierzętom. Przekaż nam jeden procent podatku.

POWIĄZANE KSIĄŻKI