Leszkowy w powiecie gdańskim

Leszkowy w powiecie gdańskim - Tomasz Jagielski | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tomasz Jagielski
WYMIAR
3,16 MB
NAZWA PLIKU
Leszkowy w powiecie gdańskim.pdf
ISBN
4248141096062

OPIS

Żuławy Gdańskie są obszarem pełnym cichych zakątków i nie tak łatwo zauważalnego piękna, które można przegapić podczas pobieżnego zwiedzania. Oko wędrowca ucieszą pojedyncze zabytkowe domy oraz malownicze wsie ze starymi, pięknymi kościołami. Jedna z takich osad jest wieś Leszkowy, położona trochę na uboczu od głównych traktów i szlaków turystycznych.Warto poznać przeszłość tej małej żuławskiej miejscowości. Powróćmy więc do historii, aby odkryć, jakie tajemnice kryje ta ziemia. Przeszłość Leszkowów jest interesująca, często także dramatyczna.

Autorem jest historyk, nauczyciel w Szkole Podstawowej w Suchym Dębie - Tomasz Jagielski. Żuławy Gdańskie są obszarem pełnym cichych zakątków i nie tak łatwo zauważalnego piękna, które można przegapić podczas pobieżnego zwiedzania. Oko wędrowca ucieszą Leszkowy w powiecie gdańskim 2018 .

Historia wsi żuławskiej od XIV wieku". Autorem jest historyk, nauczyciel w Szkole Podstawowej w Suchym Dębie - Tomasz Jagielski. Żuławy Gdańskie są obszarem pełnym cichych zakątków i nie tak łatwo zauważalnego piękna, które można przegapić podczas pobieżnego zwiedzania.

POWIĄZANE KSIĄŻKI